Hipertansiyon videoları

Okuma süresi: 3 dakika

Bu sayfada Youtube ve çeşitli başka platformlarda yayınlanmış bilgilendirici hipertansiyon videoları bulunmaktadır. Tümüne erişebilir ve kaynak göstermek kaydıyla başka platformlarda paylaşabilirsiniz.

Hipertansiyon videoları

Prof. Dr. Nevrez Koylan Youtube kanalına ulaşmak ve abone olmak için bağlantıyı tıklayın.

Kalp sağlığı
Sağlıklı Yaşam
Yaşlı sağlığı
Hipertansiyon
Genel sağlık
Uyku
Covid-19
Metabolzma
Sağlık politikası

Youtube kanalında bulunan videolar

Videolar

TV programlarına ait videolar

TV Programları NK

Site içeriği hakkında

Nevrezkoylan.com web sitesinin temel amacı, sağlıklı kalmak veya sağlığını yeniden kazanmak isteyen kişiler için bir rehber olmaktır. Bu nedenle, site ziyaretçilerinin paylaşımları ve geri dönüşleri çok önemlidir. Bu geri dönüşler sonraki makaleler için de rehber olacaktır.

Site kullanıcısı için sürekli olarak değerli içerik oluşturarak sağlık konusunda yetkin ve güvenilir bir kaynak oluşturma hedefi için geri dönüşler büyük önem taşımaktadır. Tabii ki sağlık gibi son derece kapsamlı bir alanda tüm konuları içermek mümkün değildir. Ancak, kullanıcının talepleri ile uygun içerikler üretmek daha yararlı olacaktır. Güven ve kullanılabilirlik sinyalleriyle birlikte bu durum sitenin büyümesine de katkıda bulunacaktır.

Bu sitede aşağıdaki içerikleri bulabileceksiniz.

Makaleler

Kimse eski yazılar okumak istemez. Bu nedenle, elden geldiğince tarafsız bakış sunan ve özgün makaleler paylaşmaya gayret ediyoruz. Makaleler mevcut bilgilerin özetlenmesi ve okur tarafından anlaşılır ve kullanılabilir olması amacını gütmektedir. Orijinal içerik mutlaka yeni içerik anlamına gelmez. Belirli bir konu hakkında (profesyonel) fikir vermek de orijinal içerik sayılır. Bir konu hakkında bakış açısı ve pratik yaklaşım fikirleri makaleler için temel yaklaşımı oluşturmaktadır.

Makaleler bilgi yazıları, listeler ve kılavuzlar içerebilir. Mevcut bir bilgiyi bir liste olarak çerçevelemek (“Sağlıklı bir uyku için ipuçları” gibi) taramayı kolaylaştırır. Bu tür başlıklar, arama sonuçlarında veya sosyal medya beslemelerinde bulunduğunda daha tıklanabilir görünmektedir. Kılavuzlar ise bir şeyin nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak açıklayan daha uzun bir içerik parçasıdır. Bu içerik bazen birkaç makaleye bölünmüş olabilir.

Videolar

Bir konuyu uzun uzun okumaktansa, o konu hakkında bir video seyretmek kimi zaman daha kolay gelebilir. Bu amaçla bu sitede özgün hazırlanmış veya daha önce başka platformlarda paylaşılmış videolar da bulunacaktır.

Şekiller

İnsanın aklının gözünde olduğu söylenir. Genellikle bir konunun uzun uzadıya anlatılması yerine şekiller aracılığıyla açıklanması daha kullanışlıdır. Bu şekiller infografik veya akım şeması şeklinde de olabilir. Bu site, bu amaçla hazırlanmış şekilleri de barındırmaktadır.

El kitapları

Bir konu hakkında rehber olmak üzere hazırlanmış metinleri ve şekilleri içeren indirilebilir el kitapları kullanıcı için indirmek, okumak ve paylaşmak için kullanışlı bir araç oluşturur. Bu web sitesinde bu amaçla hazırlanmış el kitapları da bulunabilir.

Randevu alın